Ми НЕ працюємо
у зв'язку з воєнним станом.

Интернет-магазин красоты и здоровья

 
Lacrema.com.ua

KV-1

0 отзывов
0 отзывов

Нет в наличии

Високо зволожуючий кондиціонер з екстрактами природного походження є частиною процедур, які приносить більше активностих інгредієнтів для живлення волосся. Масла, видобуті з ши та манго, разом із виноградною олією та стовбуровими клітинами яблук мають чудові переваги: ✓ Цілющі властивості при дисфункціях шкіри, таких як подразнення та сухість шкіри голови. Вони заспокоюють поверхню при контакт..
0 отзывов
0 отзывов

Нет в наличии

Ліфтинг волосся (незмивний засіб) Щоб волосся всередині було здоровим, воно повинно бути здоровим і зовні, кращий спосіб доглядати за ним, це використовувати ліфтинг волосся, який допомагає завершити процедуру м’якістю, текстурою, блиском та еластичністю. Разом із яблуковими стовбуровими клітинами масло аргану також допомагає оздоровити та зміцнити кутикулу волосся. Він живить і зволожує його,..
0 отзывов
0 отзывов

Нет в наличии

Назва: KV-1 Shampoo Advanced Cellular Repair - Відновлюючий шампунь для пошкодженого та фарбованого волосся, 300 мл. Миючі засоби та поверхнево-активні речовини, які ми знаходимо в шампуні, не агресивні, але очищення ретельне. Додаючи екстракти природного походження (стовбурові клітини яблук та Açaí), ми отримуємо дуже корисні цілющі властивості для волосся та шкіри голови. Стовбурові клітини яб..